Dámské fitness Red Fit Praha 4

Jsme fitness pro ženy nové generace vybavené revolučními stroji Power Plate a Vacu Shape.
Skupinové lekce, měření na In Body 230, tělové zábaly Body Wraps, zkušené trenérky v ceně tréninku.
Online rezervace
Po - Čt 7:00 - 12:00, 14:00 - 20:00
7:00 - 19:00
So 9:00 - 12:00
Ne 15:00 - 19:00
DLE REZERVACÍ
Vaše názory

Váš názor je pro nás důležitý! Podělte se s ostatními o své pocity z návštěvy našeho fitness 🙂


 

Vaše názory:

23.4.2017

Svůj život se snažím prožít aktivně a záleží mi na tom, co každý den dělám. Proto i výběru fitka věnuji velkou pozornost. Vždy jsem si našla nějaké fitko a začala do něj chodit, nikdy to ale nestálo za to a pořád jsem musela hledat dál. Bylo to nekonečné. Až jsem si ale jednoho dne našla právě Redfit a cvičení úplně podlehla. Nebylo to takové to nucené cvičení, kdy si říkáte, mám permanentku, tak musím. Toto bylo něco jiného, ze cvičení se stala vášeň, mé hobby. Jsem vděčná holkám za to, že miluji sport, že na sobě makám a co hlavně – že to dělám s radostí, bez pocitu že musím. Díky za vše, pro mě jste TOP, a to jsem poznala už fakt hodně ❤ Toto fitko nemá pro mě v Praze konkurenci!

Nikol

 

22.4.2017

Toto fitko můžu jen a jen doporučit, prostředí krásné, čísté a útulné. Tým trenérek v čele s Míšou nemá jinde konkurenci. Nakoply mě něco dělat a hlavně s radostí. Začala jsem jiný život. Pohyb už není trest. Děkuji za Vás.

Katarína

 

2.2.2017

Od příchodu na Vás dýchne přátelská, pohodová a taková rodinná atmosféra. Trenérky do jedné jsou skvělé, usměvavé, ochotné a velmi přátelské. Osoby na správném místě, které vědí co dělají, motivují a dostanou z Vás to nejlepší 🙂 . Vidíte na nich to nadšení pro trénink, které dokáží přenést na Vás, i když se zrovna necítíte nejlépe. Vždy odcházím s úsměvem na tváři a spokojená. Mohu jedině doporučit.. lepší komfort nenajdete. 🙂

Lenka

 

2.2.2017

Red Fit na Chodově je pro mě místem aktivního odpočinku, ať je můj den jakkoliv „špatný“, po cvičení mám vždycky dobrou náladu. Míša a její tým jsou pro mě těmi nejlepšími trenérkami, motivátory. Nabízí vše, co při cvičení hledám – Power plate, Vacu Shape, stále nové cviky, možnost využití kardio zóny s TRX, ale také dobrou náladu, čisté prostředí, on-line přihlašování, kousek od metra. Ve fitku panuje neskutečně dobrá atmosféra, pro kterou mi stojí za to jezdit přes půl Prahy. Trenérky Míša, Klárka a Charlie mi změnily život a všem doporučuji přijít a užít si to!

Kamila

 

2.2.2016

Mam za sebou 20 denní hubnouci program a musím poděkovat celému Red Fit Praha 4. Pokaždé jsem se tam moc těšila (i když jsem většinou chodila na 7 ranní). Odcházela jsem plná energie a elánu. Panuje tu výborná atmosféra, všechny slečny jsou vždy usměvavé, příjemné a ochotné. Zajímají se o Vás a je vidět, že to myslí upřímně. Zažila jsem hodně fitness center, ale takhle příjemně jsem se nikde necítila. I moji synové se vždy tešili, až budou moci jít v sobotu se mnou.
Po necelém měsíci jsou výsledky na mém těle viditelné na první pohled .
Všem mohu jen doporučit!! Já budu pokračovat i dál, protože cesta k vysněné postavě je jestě dlouhá a pevně věřím, že to v takto příjemném prostředí dotáhnu tam, kam si přeji!

Lucia

 

27.1.2016

Jsem ráda,že jsem našla pěkné fitko, na čtyřce podobné není. Služby i přístup děvčat je super a ceny jsou přijatelné. Cítím se jako doma! Díky, že provoz zůstal zachovaný,je za vámi vidět velký kus práce, držím palce do budoucna!

Karolína

 

30.11.2015

Redfit na Praze 4 mohu jen a jen doporučit, je tu skvělý a ochotný personál, který kdykoliv se vším pomůže, holky se vždy usmívají, jsou pozitivní,dodá vám to energii a motivaci..🙂 Výhodné členství pro studenty, které se opravdu vyplatí a nemají ho jen tak všude, prostředí je příjemné a čisté, ručníky k zapůjčení zdarma. Opravdu nemám co vytknout.. Ráda sem chodím a přivstanu si třeba i na ranní cvičení v 7 😀

Hany

 

24.11.2015

Moc příjemné prostředí, milý a ochotný personál. Můžu jen doporučit!

Pavla

 

15.11.2015

Krásné moderní a čisté prostředí:)) Na recepci mě hned přivítal úsměv a ochota! Přátelská atmosféra ve fitku nechybí! A tak nervozita hned opadla. DOPORUČUJI

Dominika