Fitness a wellness pro ženy v každém věku, Holušická 1998/2, Praha 4, e-mail: info@redfitpraha4.cz, tel. +420 721 019 621
Online rezervace
Po - Čt 7:00 - 12:00, 14:00 - 20:00
7:00 - 12:00
So ZAVŘENO
Ne 15:00 - 19:00
DLE REZERVACÍ
tým red fit

VAŠE TRENÉRKY, KTERÉ SE O VÁS STARAJÍ 🙂


MÍŠA

www.blackart.cz


Sport je pro mě v podstatě už závislost. Nedokáži si bez pohybu svůj život představit 🙂 Od mala do mých 22 let jsem závodně tancovala na vrcholové úrovni a u tance jsem i zůstala – nyní působím jako tanečnice v muzikálu Pomáda (Divadlo Kalich). 
Dalším mým koníčkem v dětství byla atletika, kde jsem soutěžila ve skoku vysokém, skoku dalekém a ve sprintech. Vystudovala jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu (FTVS) na Univerzitě Karlově a nyní si plním svůj sen, a to je práce s lidmi v oblasti fitness.

Nejkrásnější pocit v sobě nosím tehdy, když vidím v našem fitness spokojené a usměvavé tváře se skvělými výsledky – a to je můj cíl!

 

Rekvalifikace:

 

Power Plate trenérka
Poradce pro výživu
Fitness instruktorka skupinových lekcí
Taneční instruktorka
Instruktorka lyžování

______________________________________________________________

KÁŤA

Ahoj, jmenuji se Kačka a jsem studentkou posledního ročníku Právnické fakulty UK. Sportu se věnuji již odmalička – gymnastika, step aerobic, aerobic, disco dance, posilovna, pilates, power yoga. V současné době působím jako osobní trenérka fitness. V Red Fitu mě potkáš na lekci Fat Killer, Kruhový trénink, TRX, TRX józe nebo na tréninku Power Plate 🙂 Na svých hodinách se zaměřuji především na core systém a zlepšení fyzické kondice. Svoji práci dělám srdcem. Zakládám si na individuálním přístupu ke každé z Vás a ráda Vám budu pomáhat při cestě za Vaším novým já!

Rekvalifikace: 

2010 – Osvědčení Instruktor aerobiku, BP Sport

2016 – Osvědčení o rekvalifikaci Instruktor Fitness, Fitness Slavia

2016 – Certifikát Bosu Core, Face Academy

2016 – Certifikát TRX – skupinové cvičení (GTC), 3D Fitness Academy

2016 – Funkční trénink CORE, Face Academy

2017 – Certifikát TRX YOGA


VERČA

Ahoj, je mi 25 let a od svých 7 let se věnuji tanci. Studovala jsem na taneční konzervatoři v Bánské Bystrici, kde jsem se zaměřovala na moderní, folklórní a klasický tanec  Poté jsem vystudovala vysokou školu, obor taneční interpretace a pedagogiku tance. Vystupuji v různých tanečních projektech doma i v zahraničí. Své profesní i osobní zkušenosti se snažím zužitkovávat tak, že pomáhám ostatním lidem v tom „být lepší“   Ve všem hledám pouze pozitiva a ráda se učím novým věcem, které mě posouvají dále.

 

Rekvalifikace:

Instruktorka tance

Power Plate trenérka

Certifikát FITNESS TRENÉR

________________________________________________________________________________

BARČA

 

Ahoj, jmenuji se Barča a intenzivně se věnuji taekwondu   4 roky jsem se věnovala trénování na Power Plate v Ostravě. Věřte, že mé tréninky budou balzám na vaše těla! Nechybí mi smysl pro humor a moje motto?…… „Nejde o to vyhrávat, ale zlepšovat se!“ Těším se na vás o víkendech v našem fitness Red Fit Praha 4! 

 

 

________________________________________________________________________________

ELIŠKA

Ahoj, jmenuji se Eliška  a sportem žiji celý život. 13 let jsem závodně tancovala latinsko – americké tance. Vystudovala jsem management sportu a hned po střední škole jsem se hlásila na vojenskou vysokou školu.

Jednou z největších zkušeností, se kterou jsem se mohla setkat, byla praxe ve věznici ve Valdicích, kde jsem se seznámila s tělovýchovným programem pro vězně a u hasičů, kde jsem si mohla zkusit výcvik a vyprošťovací techniku. Další z mých největších koníčků je běh, a to za jakéhokoliv počasí.

Ráda se učím novým věcem, díky kterým se mohu posouvat dále 🙂

REKVALIFIKACE:

Fitness trenérka – Vital Institut

 

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Uzavřít svůj účet?

Váš účet bude uzavřen a všechna data budou trvale smazána a nebude možné je obnovit. Jsi si jisti?