Dámské fitness Red Fit Praha 4

Jsme fitness pro ženy nové generace vybavené revolučními stroji Power Plate a Vacu Shape.
Skupinové lekce, měření na In Body 230, tělové zábaly Body Wraps, zkušené trenérky v ceně tréninku.
Online rezervace
Po - Čt 7:00 - 12:00, 14:00 - 20:00
7:00 - 18:00
So 9:00 - 12:00
Ne 15:00 - 18:00
DLE REZERVACÍ
tým red fit

VAŠE TRENÉRKY, KTERÉ SE O VÁS STARAJÍ 🙂


MÍŠA

www.blackart.cz


Sport je pro mě v podstatě už závislost. Nedokáži si bez pohybu svůj život představit 🙂 Od mala do mých 22 let jsem závodně tancovala na vrcholové úrovni a u tance jsem i zůstala – nyní působím jako tanečnice v muzikálu Pomáda (Divadlo Kalich). 
Dalším mým koníčkem v dětství byla atletika, kde jsem soutěžila ve skoku vysokém, skoku dalekém a ve sprintech. Vystudovala jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu (FTVS) na Univerzitě Karlově a nyní si plním svůj sen, a to je práce s lidmi v oblasti fitness.

Nejkrásnější pocit v sobě nosím tehdy, když vidím v našem fitness spokojené a usměvavé tváře se skvělými výsledky – a to je můj cíl!

 

Rekvalifikace:

 

Power Plate trenérka
Poradce pro výživu
Fitness instruktorka skupinových lekcí
Taneční instruktorka
Instruktorka lyžování

______________________________________________________________

KÁŤA

Ahoj, jmenuji se Kačka a jsem studentkou posledního ročníku Právnické fakulty UK. Sportu se věnuji již odmalička – gymnastika, step aerobic, aerobic, disco dance, posilovna, pilates, power yoga. V současné době působím jako osobní trenérka fitness. V Red Fitu mě potkáš na lekci Fat Killer, Kruhový trénink, TRX, TRX józe nebo na tréninku Power Plate 🙂 Na svých hodinách se zaměřuji především na core systém a zlepšení fyzické kondice. Svoji práci dělám srdcem. Zakládám si na individuálním přístupu ke každé z Vás a ráda Vám budu pomáhat při cestě za Vaším novým já!

Rekvalifikace: 

2010 – Osvědčení Instruktor aerobiku, BP Sport

2016 – Osvědčení o rekvalifikaci Instruktor Fitness, Fitness Slavia

2016 – Certifikát Bosu Core, Face Academy

2016 – Certifikát TRX – skupinové cvičení (GTC), 3D Fitness Academy

2016 – Funkční trénink CORE, Face Academy

2017 – Certifikát TRX YOGA


VERČA

Ahoj, je mi 25 let a od svých 7 let se věnuji tanci. Studovala jsem na taneční konzervatoři v Bánské Bystrici, kde jsem se zaměřovala na moderní, folklórní a klasický tanec  Poté jsem vystudovala vysokou školu, obor taneční interpretace a pedagogiku tance. Vystupuji v různých tanečních projektech doma i v zahraničí. Své profesní i osobní zkušenosti se snažím zužitkovávat tak, že pomáhám ostatním lidem v tom „být lepší“   Ve všem hledám pouze pozitiva a ráda se učím novým věcem, které mě posouvají dále.

 

Rekvalifikace:

Instruktorka tance

Power Plate trenérka

Certifikát FITNESS TRENÉR

________________________________________________________________________________

BARČA

 

Ahoj, jmenuji se Barča a intenzivně se věnuji taekwondu   4 roky jsem se věnovala trénování na Power Plate v Ostravě. Věřte, že mé tréninky budou balzám na vaše těla! Nechybí mi smysl pro humor a moje motto?…… „Nejde o to vyhrávat, ale zlepšovat se!“ Těším se na vás o víkendech v našem fitness Red Fit Praha 4!