Fitness a wellness pro ženy v každém věku, Holušická 1998/2, Praha 4, e-mail: info@redfitpraha4.cz, tel. +420 721 019 621
Online rezervace
Po - Čt 7:00 - 12:00, 14:00 - 20:00
7:00 - 19:00
So 9:00 - 12:00
Ne 15:00 - 19:00
DLE REZERVACÍ
TRX

Chcete posílit a zpevnit svaly a tím si vytvarovat vysněnou postavu? Využijte hit poslední doby a to TRX.

SKUPINOVÁ LEKCE TRX KAŽDÉ PONDĚLÍ A ČTVRTEK OD 18:00!!!

REZERVUJTE SE ZDE

TRX

trx-home-kit-sada

Závěsné systémy, kam řadíme TRX, patří v poslední době k nejžádanějšímu cvičení ve fitness centrech. Trénink na TRX přináší maximální výsledky v minimálním čase. Jde o cvičení, které se využívá celosvětově a je žádané i mezi vrcholovými sportovci a fyzioterapeuty. Jedná se o cvičení, při kterém dochází k zapojení svalů celého těla, hlavně části nazývané CORE. CORE, neboli střed těla, stabilizuje oblast pánve, páteře a trupu. Řadíme sem hluboké svalstvo, které se podílí na správném držení těla a stabilizaci páteře. Core trénink je základem silového a kondičního cvičení uskutečňovaného právě prostřednictvím TRX závěsného systému, které vám zajistí pevnou a zdravou postavu.

TRX je zkratka z anglického Total-Body Resistance Exercise, kterou volně překládáme jako cvičení pro zatížením celého těla. Během dne a celého života, se nachází naše tělo v několika rovinách. Právě závěsný systém TRX umožňuje využít tyto roviny a společně s dynamickými a funkčními polohami tak formovat naše tělo. TRX rozvíjí rovnoměrně tělesnou sílu a svalová hmota tak narůstá rovnoměrně, což přispívá ke snížení rizika zranění a vzniku svalových disbalancí.