Fitness a wellness pro ženy v každém věku, Holušická 1998/2, Praha 4, e-mail: info@redfitpraha4.cz, tel. +420 721 019 621
Online rezervace
Po - Čt 7:00 - 12:00, 14:00 - 20:00
7:00 - 12:00
So ZAVŘENO
Ne 15:00 - 19:00
DLE REZERVACÍ
Skupinové lekce

SKUPINOVÉ LEKCE S KÁŤOU, MÍŠOU A VERČOU!

Přijďte si užít spoustu zábavy a makačky k nám do Red Fit Praha 4! Skupinové lekce jsou zaměřené především na hubnutí a zpevňování postavy. Trenérka se může každé klientce věnovat jednotlivě, jelikož lekce je vedena maximálně v 7 lidech  🙂

 

JAKÉ LEKCE NABÍZÍME?

 

TRX

(Pondělí 18:00-19:00, Čtvrtek 17:00-18:00, 18:00-19:00)

Trenérka Káťa

TRX: Total-Body Resistance Exercise
(= Cviky pro zatížení celého těla)

Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při sportu a každodenním cvičení se pohybujeme stále v mnoha rovinách.

Cvičení na závěsném systému TRX nám umožňuje cvičit v těchto rovinách, stejně tak jak žijeme. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

 

TRX YOGA 

(Středa 19:30 – 20:30, v červenci a srpnu se lekce nekoná)

Trenérka Káťa

Spojení oblíbeného cvičení na závěsném systému TRX a stále více populární jógy.

Klasické jógové pozice přizpůsobujeme tak, aby se daly odcvičit na TRX. Mnoho pozic vám právě TRX ztíží a některé naopak ulehčí. Pokud se vám těžší pozice nedaří v TRX zvládnout, kdykoliv můžete cvičit i bez náčiní.

Pro lepší absolvování hodiny doporučujeme mít již s TRX aspoň malou zkušenost.

 

FAT KILLER

(Pondělí 19:00-20:00, Čtvrtek 19:00-20:00)

Trenérka Káťa

FAT KILLER znamená v překladu zabíječ tuků. Jde o dynamické a intenzivní cvičení, které je zaměřené na odbourávání tuků. Pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu a posiluje kardiovaskulární systém. Při tomto cvičení používáte pouze váhu svého těla, tudíž nedochází k přetížení, které může být způsobeno špatným odhadem zátěže. Intenzita cvičení se zvyšuje přidáním počtu jednotlivých cviků nebo kol a také zkrácením nebo úplným vynecháním přestávek mezi cviky či koly. Opakované dávky zaručí výrazné zlepšení kondice, spalování kalorií a postupné odstranění nežádoucích tukových polštářků. FAT KILLER je oblíbená forma cvičení, protože už v krátkém čase přináší viditelné výsledky – úbytek hmotnosti a zvýšení svalového tonu.

 

METABOLIC TRAINING

(Úterý 19:00 – 20:00)

Trenérka Míša

Lekce je vhodná pro nastartování spalování a zrychlení metabolismu. Intervalový trénink střídá kardio zátěž s posilováním v dokonalém technickém provedení. Využívá speciálních a přitom jednoduchých nejmodernějších technik pro zvyšování intenzity i s malou zátěží. Vyčerpáte svaly a tak Vaše tělo bude spalovat ještě dlouho po lekci.

 

MOVE YOUR BODY

(Středa 17:00-18:00)

Trenérka Verča

Skupinová lekce je zaměřená především na prokrvení, posílení a protáhnutí celého těla. Hlavní důraz se klade na střed těla, kam zahrnujeme oblast břišních svalů, které posílíme a svalstvo bederní páteře, které uvolníme. Veškerá síla pramení z centra. Budou se využívat nejenom cviky z fitness, ale taktéž se čerpají pohybové principy z jógy, moderního tance a baletu. Tělo je vnímané jako celek.  Po dobu celé lekce se snažíme uvědomovat si důležitost nádechu a výdechu.  Díky komplexnímu cvičení zaručujeme nejen posílení svalstva, ale i zlepšení koordinace, fyzické kondice a pružnosti celého těla.

 

BODYSTYLING

(Středa 18:00-19:00)

Trenérka Verča

Skupinová lekce BODYSTYLING je zaměřená na zpevnění a tvarování celé postavy. Důraz se klade na problémové ženské partie, a to břišní, hýžďové a stehenní svaly, avšak aby nedošlo k přetížení zmíněných partií, střídají se i cviky na posílení horních končetin. V lekci se střídá kardio s klasickým posilováním. Na začátku je vždy kvalitní “warm- up” a na konci lekce tzv. “cool down” a závěrečné protažení.  Všechny cviky se snažíme provádět v rytmu hudby, která má za úkol podpořit a motivovat. Zaručujeme posílení všech partií, protáhnutí zkrácených svalů, zlepšení fyzické kondice a v neposlední řadě radost z pohybu.

 

 

NAŠE USMĚVAVÉ PROFESIONÁLNÍ TRENÉRKY 🙂

KAČKA  

 

MÍŠA

VERČA

!!! POZOR !!! SKUPINOVÁ LEKCE SE KONÁ VŽDY PŘI MINIMÁLNÍM POČTU 3 KLIENTEK !!!

Rezervujte si svoji skupinovou lekci na našem rezervačním systému

https://redfit-praha4.fitsyst.com/cviceni/rezervovat

CENÍK LEKCÍ: 

TRX lekce a TRX jóga: 150,-

Ostatní skupinové lekce: 120,-

Permanentka na skupinová cvičení – 10 vstupů – 1000,-

Permanentka na skupinové cvičení TRX – 10 vstupů – 1300,-

Možnost platby v hotovosti nebo MULTISPORT KARTOU

CENA ČAS
Jednorázový vstup 120 Kč 60 min.

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Uzavřít svůj účet?

Váš účet bude uzavřen a všechna data budou trvale smazána a nebude možné je obnovit. Jsi si jisti?