Fitness a wellness pro ženy v každém věku, Holušická 1998/2, Praha 4, e-mail: info@redfitpraha4.cz, tel. +420 721 019 621
Online rezervace
Po - Čt 7:00 - 12:00, 14:00 - 20:00
7:00 - 19:00
So 9:00 - 13:00
Ne 15:00 - 20:00
DLE REZERVACÍ
Skupinové lekce

SKUPINOVÉ LEKCE S KÁŤOU A MÍŠOU

Přijďte si užít spoustu zábavy a makačky k nám do Red Fit Praha 4! Skupinové lekce jsou zaměřené především na hubnutí a zpevňování postavy. Trenérka se může každé klientce věnovat jednotlivě, jelikož lekce je vedena maximálně v 8 lidech  🙂

JAKÉ LEKCE NABÍZÍME?

TRX 60 min

(Pondělí 18:00-19:00, Čtvrtek 18:00-19:00)

Trenérka Káťa

TRX: Total-Body Resistance Exercise
(= Cviky pro zatížení celého těla)

Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při sportu a každodenním cvičení se pohybujeme stále v mnoha rovinách.

Cvičení na závěsném systému TRX nám umožňuje cvičit v těchto rovinách, stejně tak jak žijeme. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

 

TRX YOGA  60 min

(Středa 19:30 – 20:30)

Trenérka Káťa

 

Spojení oblíbeného cvičení na závěsném systému TRX a stále více populární jógy.

Klasické jógové pozice přizpůsobujeme tak, aby se daly odcvičit na TRX. Mnoho pozic vám právě TRX ztíží a některé naopak ulehčí. Pokud se vám těžší pozice nedaří v TRX zvládnout, kdykoliv můžete cvičit i bez náčiní.

Pro lepší absolvování hodiny doporučujeme mít již s TRX aspoň malou zkušenost.

 

 

Fat Killer

(Pondělí 7:00-8:00, Pondělí 19:00-20:00, Čtvrtek 19:00-20:00)

Trenérka Káťa

FAT KILLER znamená v překladu zabíječ tuků. Jde o dynamické a intenzivní cvičení, které je zaměřené na odbourávání tuků. Pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu a posiluje kardiovaskulární systém. Při tomto cvičení používáte pouze váhu svého těla, tudíž nedochází k přetížení, které může být způsobeno špatným odhadem zátěže. Intenzita cvičení se zvyšuje přidáním počtu jednotlivých cviků nebo kol a také zkrácením nebo úplným vynecháním přestávek mezi cviky či koly. Opakované dávky zaručí výrazné zlepšení kondice, spalování kalorií a postupné odstranění nežádoucích tukových polštářků. FAT KILLER je oblíbená forma cvičení, protože už v krátkém čase přináší viditelné výsledky – úbytek hmotnosti a zvýšení svalového tonu.

 

Kruhový trénink

(Pondělí 8:30-9:30)

Trenérka Káťa

Intenzivní forma cvičení, kdy se střídá interval zatížení na předem určených stanovištích s odpočinkem. Obvykle vás budou čekat 3 až 4 kola po 6 až 8 stanovištích. Interval zátěže a odpočinku se stanovuje dle účelu, který má daný trénink splňovat. V rámci cvičení se využívá vlastní váhy těla nebo atraktivních pomůcek jako TRX, bossu, kettlebellů, činek a řady dalších…

 

METABOLIC TRAINING

(Úterý 19:00 – 20:00)

Trenérka Míša

Lekce je vhodná pro nastartování spalování a zrychlení metabolismu. Intervalový trénink střídá kardio zátěž s posilováním v dokonalém technickém provedení. Využívá speciálních a přitom jednoduchých nejmodernějších technik pro zvyšování intenzity i s malou zátěží. Vyčerpáte svaly a tak Vaše tělo bude spalovat ještě dlouho po lekci.

 

NAŠE USMĚVAVÉ PROFESIONÁLNÍ TRENÉRKY 🙂

KAČKA  

 

MÍŠA

!!! POZOR !!! SKUPINOVÁ LEKCE SE KONÁ VŽDY PŘI MINIMÁLNÍM POČTU 3 KLIENTEK !!!

Rezervujte si svoji skupinovou lekci na našem rezervačním systému

https://redfit-praha4.fitsyst.com/cviceni/rezervovat

CENÍK LEKCÍ: 

TRX lekce a TRX jóga: 150,-

Ostatní skupinové lekce: 120,-

Permanentka na skupinová cvičení – 10 vstupů – 1000,-

Permanentka na skupinové cvičení TRX – 10 vstupů – 1300,-

Možnost platby v hotovosti nebo MULTISPORT KARTOU

CENA ČAS
Jednorázový vstup 100 Kč 60 min.

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Uzavřít svůj účet?

Váš účet bude uzavřen a všechna data budou trvale smazána a nebude možné je obnovit. Jsi si jisti?