Dámské fitness Red Fit Praha 4

Jsme fitness pro ženy nové generace vybavené revolučními stroji Power Plate a Vacu Shape.
Skupinové lekce, měření na In Body 230, tělové zábaly Body Wraps, zkušené trenérky v ceně tréninku.
Online rezervace
Po - Čt 7:00 - 12:00, 14:00 - 20:00
7:00 - 18:00
So 9:00 - 12:00
Ne 15:00 - 18:00
DLE REZERVACÍ
Skupinové lekce

SKUPINOVÉ LEKCE S KÁŤOU, MÍŠOU A VERČOU!

Přijďte si užít spoustu zábavy a makačky k nám do Red Fit Praha 4! Skupinové lekce jsou zaměřené především na hubnutí a zpevňování postavy. Trenérka se může každé klientce věnovat jednotlivě, jelikož lekce je vedena maximálně v 7 lidech  🙂

 

JAKÉ LEKCE NABÍZÍME?

NOVINKY!!!

 

1. BOSU

(Středa 19:00 – 20:00)

Trenérka Káťa

Při lekci Bosu budeme cvičit na balanční polokouli zvané Bosu. Díky pohybu na nestabilní ploše se výrazně zapojují svaly hlubokého stabilizační systému. Lekci začneme aerobním dynamickým zahřátím, poté bude následovat série posilovacích a balančních cviků, při kterých procvičíme celé tělo. Na závěr nebude chybět důkladné protažení s relaxační hudbou.

 

2.MOVE YOUR BODY

(Středa 18:00-19:00)

Trenérka Verča

Skupinová lekce je zaměřená především na prokrvení, posílení a protáhnutí celého těla. Hlavní důraz se klade na střed těla, kam zahrnujeme oblast břišních svalů, které posílíme a svalstvo bederní páteře, které uvolníme. Veškerá síla pramení z centra. Budou se využívat nejenom cviky z fitness, ale taktéž se čerpají pohybové principy z jógy, moderního tance a baletu. Tělo je vnímané jako celek.  Po dobu celé lekce se snažíme uvědomovat si důležitost nádechu a výdechu.  Díky komplexnímu cvičení zaručujeme nejen posílení svalstva, ale i zlepšení koordinace, fyzické kondice a pružnosti celého těla.

TRX

(Pondělí 18:00-19:00, Čtvrtek 18:00-19:00)

Trenérka Káťa

TRX: Total-Body Resistance Exercise
(= Cviky pro zatížení celého těla)

Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při sportu a každodenním cvičení se pohybujeme stále v mnoha rovinách.

Cvičení na závěsném systému TRX nám umožňuje cvičit v těchto rovinách, stejně tak jak žijeme. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

 

FAT KILLER

(Pondělí 19:00-20:00, Čtvrtek 19:00-20:00)

Trenérka Káťa

FAT KILLER znamená v překladu zabíječ tuků. Jde o dynamické a intenzivní cvičení, které je zaměřené na odbourávání tuků. Pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu a posiluje kardiovaskulární systém. Při tomto cvičení používáte pouze váhu svého těla, tudíž nedochází k přetížení, které může být způsobeno špatným odhadem zátěže. Intenzita cvičení se zvyšuje přidáním počtu jednotlivých cviků nebo kol a také zkrácením nebo úplným vynecháním přestávek mezi cviky či koly. Opakované dávky zaručí výrazné zlepšení kondice, spalování kalorií a postupné odstranění nežádoucích tukových polštářků. FAT KILLER je oblíbená forma cvičení, protože už v krátkém čase přináší viditelné výsledky – úbytek hmotnosti a zvýšení svalového tonu.

 

METABOLIC TRAINING

(Úterý 19:00 – 20:00)

Trenérka Míša

Lekce je vhodná pro nastartování spalování a zrychlení metabolismu. Intervalový trénink střídá kardio zátěž s posilováním v dokonalém technickém provedení. Využívá speciálních a přitom jednoduchých nejmodernějších technik pro zvyšování intenzity i s malou zátěží. Vyčerpáte svaly a tak Vaše tělo bude spalovat ještě dlouho po lekci.

 

 

 

NAŠE USMĚVAVÉ PROFESIONÁLNÍ TRENÉRKY 🙂

KAČKA  

 

MÍŠA

VERČA

!!! POZOR !!! SKUPINOVÁ LEKCE SE KONÁ VŽDY PŘI MINIMÁLNÍM POČTU 3 KLIENTEK !!!

Rezervujte si svoji skupinovou lekci na našem rezervačním systému

https://redfit-praha4.fitsyst.com/cviceni/rezervovat

CENÍK LEKCÍ: 

TRX lekce a BOSU lekce: 150,-

Ostatní skupinové lekce: 120,-

Permanentka na skupinová cvičení – 10 vstupů – 1000,-

Permanentka na skupinové cvičení TRX a BOSU – 10 vstupů – 1300,-

Možnost platby v hotovosti nebo MULTISPORT KARTOU

CENA ČAS
Jednorázový vstup 120 Kč 60 min.